Katalog branżowy firm
Dodaj ogłoszenie
regulamin
 
Województwo: Obiekt: szukaj
 
Strona główna   »   

mazowieckie   »   Płock   »   Hotele   »   Hotel Płock
 

Hotele Płock - Hotel Płock

«« powrót
mazowieckie, Płock 
Hotel Płock  

Obiekt: Hotel
Standard:
Województwo: mazowieckie
Miejscowość: Płock
Kod pocztowy: 09-400
Ulica: Jachowicza 38
Tel.: b.d.
Fax: b.d.
E-mail: b.d.
WWW: b.d.

Nr oferty: 54404
Data dodania: 2012-03-06
Mapa Płock  Mapa Płock  »
 
Ilość pokoi:   56  
Opis pokoi:

Nasz cichy i przestronny hotel oferujący gościnę w pokojach 1 i 2 osobowych, w pokojach typu studio oraz w trzech apartamentach - łącznie 100 miejsc, jest w stanie spełnić wszystkie Państwa oczekiwania za niską cenę. W jasnych, elegancko urządzonych pokojach w standardzie oferujemy telefon, telewizor z TV-SAT, stały dostęp do internetu oraz nowoczesne łazienki.
 
Opis sal konferencyjnych:

Umożliwiamy również organizowanie spotkań biznesowych udostępniając eleganckie, wygodne, klimatyzowane pomieszczenia konferencyjne w pełni wyposażone w najnowszy sprzęt multimedialny. Organizujemy każdego rodzaju spotkania: od wprowadzenia na rynek nowego produktu poprzez szkolenia, seminaria, spotkania zarządów spółek i firm, aż po konferencje. Naszym gościom udostępniamy profesjonalnie przygotowane stanowisko pracy. Zapewniamy sprawną i skuteczną organizację tak, aby mogli Państwo zająć się wyłącznie interesami. 
 
Gastronomia:

Nasza restauracja-bar zadowoli apetyt każdego z naszych gości. Zapewniamy kameralny nastrój oraz doskonałe wyżywienie, jak również na specjalne zamówienia organizujemy polską biesiadę z pieczonym mazurskim dzikiem i piwem.
Opis obiektu:

Hotel Płock znajduje się w centrum miasta. Nasz Hotel jest jedynym obiektem w Płocku, w którym korzystacie Państwo z wody oligoceńskiej z naszego własnego ujęcia. Woda jest doskonałej jakości. W grupie mikroelementów posiada połowę ich zawartości w odniesieniu do standardowych parametrów innych wód mineralnych.
Miłe i przytulne pokoje sprawią, że poczują się Państwo jak w domu. Za pobyt u nas zrewanżujemy się troską i profesjonalną obsługą. Nowoczesna, ekskluzywna winda daje pełen komfort komunikacji. Proponujemy korzystanie z dużego, ogrodzonego parkingu, który jest monitorowany całą dobę w systemie TV.
Opis okolicy:

Płock od dawna stanowi docelowy punkt licznych zbiorowych wycieczek oraz indywidualnych wojaży turystów krajowych i zagranicznych. Do roku 1960 główną atrakcją turystyczną było jego unikalne położenie na wysokiej skarpie wiślanej i ponad 140 zabytkowych obiektów architektonicznych. Szczególnie przyciągał turystów zespół historycznych budowli na Wzgórzu Tumskim z sarkofagiem władców - Władysława Hermana i Bolesława Krzywoustego w Bazylice Katedralnej. W miejscu drzwi płockich ustawiono wierną ich replikę. Na przełomie dwu tysiącleci swego istnienia Płock stał się symbolem przemysłowego i kulturalnego rozwoju Polski a jednocześnie symbolem międzynarodowej, pokojowej współpracy państw.
 

Opinie internautów  
Do tej pory nikt nie wyraził opinii o powyższym obiekcie.
UWAGA: Redakcja serwisu nie odpowiada za treść zamieszczanych ogłoszeń.

Wszelkie zapytania dotyczące ofert prosimy kierować do osób zamieszczających ogłoszenia.Zobacz również:  
Oferty z regionu: 
Oferty z całego kraju: 
 
 
DODAJ OGLOSZENIE        KATALOG FIRM        REGULAMIN SERWISU        REKLAMA W SERWISIE
All rights reserved     Copyright © 2020     poznajkraj.pl